Mimari Projelendirme

four&more, üst düzey mekan tasarım ve uygulama konusunda uzmanlaşmış bir mimari ofis olarak yerli ve uluslararası müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz; fonksiyonel ve kullanışlı yerleşim planlarımızın hazırlanması, kapsamlı tasarım çözümleri ile başlar. Renk, doku, seçimleri ile devam eder .Uygulama sürecinin sahada ve atölyelerde takibi ardından da montajının tamamlanması ile müşterilerimize aksesuarları yerleşmiş yaşayan mekanlar olarak teslim edilir. four&more, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre; tek bir mekandan tüm eve kadar, küçük ya da büyük ölçeklerde ; sadece mobilya tasarım ve üretiminden, mekanın tüm teknik ve inşai işlerini kapsayacak zenginlikte ve çeşitlilikte hizmet vermektedir. Tasarımlarımızda, her müşterimizin şahsına özel , alanlarını zarif rafine ancak konforlu mekanlara dönüştürmeyi ilke edindik. Yıllardır dokunduğumuz yüzlerce mekanın tecrübesi ile mimari hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yanıt vermeyi amaçlayarak 2 ana başlıkta topladık.

1. Temel Düzeyde Tasarım Hizmetlerimiz

Bu hizmetimizi mekanlarında hangi ögelere ihtiyaç duydukları konusunda net bir fikri olan, ancak siparişlerini vermeden önce uzman tavsiyesi tercih eden, teknik inşai işleri bulunmayan müşterilerimize öneriyoruz. Mimarımızın mekanınınızda yapacağı keşifin ardından proje çizimleri yapılır , konsept belirlerlenir, renk,doku,kumaş,aydınlatma elamanları gibi mekanının ihtiyaçlarına uygun seçimler yapılır ve bütçesi ile birlikte müşterimize sunulur. Onaylanan tasarımlarımızın üretim ve montaj takibi yapılarak müşterilerimize mekanları eksiksiz teslim edilir.

2. Kapsamlı Mimari Hizmetlerimiz

Bu hizmetimiz mekanlarınızı müşterimizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlayan ve bunun için gerekli tüm estetik, teknik ve inşai unsurları içeren, mekanik,elektrik ,peyzaj gibi diğer disiplinlerle ortak çalışan ve tüm süreci koordine edip yöneten kapsamlı bir çalışmadır. Bu kapsamda mimari yerleşim ve uygulama projeleri hazırlanır. Renk, doku, zemin , duvar, tavan kaplamaları, hareketli mobilya seçimleri yapılır. Sabit mobilya tasarımları şekillendirilerek , uygulama projeleri hazırlanır, Tüm inşai işlerin yönetim ve kontrolüyle son kurulum aşamasına kadar projenin tüm ihtiyaçları karşılanır Bu hizmetimizde de meslektaşlarımızdan bizleri ayıran önemli özelliklerimizden biri de yaşayan mekanlar yaratabilmenin en önemli sihri olan aksesuarlar konusundaki engin çeşit ve deneyimimizdir.

four&more, dokunduğu mekanlara müşterileri ile birlikte hayat vermekten sonsuz mutluluk duyar.

Servislere dön

Online mağazamızı ziyaret edin, güncel ürün seçeneklerini kaçırmayın!

Hemen Alışverişe Başla