Ev Dekorasyon Hizmetleri

four&more'un ilk günden beri hedefi, içinde yaşamaktan huzur ve mutluluk duyacağınız, aynı zamanda da misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz bir ortam yaratmak. Bu hedefle geliştirdiğimiz, evinizi bir günde baştan yaratma konseptimiz en başarılı olduğumuz hizmetlerimizden biri haline geldi.

Birçok müşterimizin mimari hizmete ihtiyacı yok ancak evlerinde değişiklik yapmak istiyorlar. Mumdan çiçeğe kadar en ince ayrıntıyı düşünerek, sizi mutlu edecek ve misafirlerinizi büyüleyecek çarpıcılıkta ve etkileyicilikte bir ortamı, aynı gün içerisinde evinizde oluşturuyoruz. Bunu gerçekleştirirken, sizin mevcut mobilya ve aksesuarlarınızı, kendi ürünlerimiz ile bir arada kullanıyoruz. Bazen bir duvar kağıdı veya bir tablo, bazen de bir orta sehpa, evinizdeki tüm havayı değiştirmekte çok etkili olabiliyor.

Bu hızlı değişimi sizlere anında sunabilmek için stoklarımızda, halıdan tabloya, mobilyadan aksesuara kadar yüzlerce ürün bulunduruyoruz.

Biz uygun olabileceğini düşündüğümüz her tip ürünü evinize getirip, yerinde deneyerek ve mevcut ürün ve mobilyalarınız ile harmanlayarak yerleştiriyoruz. Ürün listesini sizlere yolluyoruz. Düşünüp, bu listeden almak istediğiniz ürünlere karar vermenizi; renk doku gibi değişiklik yapmak istediğiniz ürünleri not etmenizi rica ediyoruz. Değişiklik yapmak istediğiniz ürünlerin yeni siparişlerini veriyoruz, istemediklerinizi ise iade alıyoruz.

Servislere dön

Online mağazamızı ziyaret edin, güncel ürün seçeneklerini kaçırmayın!

Hemen Alışverişe Başla